aDSC_6658 aDSC_6658
aDSC_8609 aDSC_8609

ASB SQUASH OPEN - Koukal poražen … nemoc

26.02.2014 18:48
AKTUALIZOVÁNO Jan Koukal z důvodu nemoci nenastoupí :-(. Ale nezoufejme, squashová podívaná stejně bude ... Koukiho v Ostravě zastoupí 3. hráč Nového Zélandu a 89. hráč světa Paul Coll. Favoritem turnaje zůstává 66. hráč světa Rex Hedrick z Austrálie. Oběma hráčům z první stovky PSA žebříčku se postaví domácí hvězda a aktuální hráč číslo jedna v ČR Petr Martin (Jan Koukal se domácích turnajů nestíhá účastnit, figuruje na soupiskách mezinárodního okruhu PSA). Petr Martin se v rozhovoru připraveném před turnajem nechal slyšet, že oba světového hráče porazí. Před nadcházejícím mistrovstvím ČR je ve vrcholné formě.
 

24.2.2014 V moderním ostravském sportovním centru FAJNE proběhne příští sobotu 1.3. již třetí klání v rámci ASB Squash Open Tour 2013/2014. Turnaje této série jsou pořádané mimo hlavičku ČASQ. Vítězem úplně prvního soupeření ASB Squash Open se v listopadu 2013 stal Daniel Mekbib. V lednu 2014 se na startovní listině turnaje číslo 2 objevil nejlepší hráč republiky Jan Koukal, který zde také suverénně zvítězil. Nyní, v rámci březnového turnaje, vyvstala před pořadateli otázka, jak akci ještě více zatraktivnit jak pro samotné hráče, ale také pro přihlížející squashové fanoušky. Posuďte sami, zda se podařilo ... a rozhodně zvažte svou účast ve FAJNE, ať už formou diváka nebo přímo hráče :-).

Turnaj je otevřený především pro závodní a výkonnostní squashisty a celkem v něm bude umožněno utkat se až 64 hráčům. Krom české špičky, Jana Koukala a jeho extraligového kolegy z týmu Buldoci Petra Martina, na turnaji uvidíme další hvězdu, kterou je australský 26-ti letý hráč a vítěz 9 PSA titulů Rex Hedrick. Honza je momentálně 71 hráč světa, Rex si na žebříčku PSA stojí o pár příček výše - 66. Tito squashisté se spolu již jednou utkali, a to na začátku letošního února v Kanadě ve čtvrtfinále turnaje Gas City Pro-Am. Honza celý tento turnaj nekompromisně vyhrál bez ztráty jediného setu a Rexe vyřadil ve čtvrtfinále. O to větší motivaci tentokrát bude australský hráč mít, aby svou porážku Honzovi oplatil.

Turnaj je pro všechny zúčastněné obrovskou příležitostí změřit své síly s vynikajícími soupeři a strávit příjemný den v prostředí lidí, kteří jsou podobně sportovně zaměření. Neváhejte, místa jsou ještě volná a hlašte se na webových stránkách FAJNE nebo emailem thanzelka@ostravasquashklub.cz až do pátku 28.2. 23:59 minut, jistě nebudete litovat.Zobrazit komentáře »
« Skrýt komentáře

Komentáře k článku

Přidat komentář
Jméno:
Opiště prosím kód captcha
pozn.: šedá - neregistrovaný uživatel, zelená - registrovaný uživatel, červená - administrátor


Další články v této sekci

Dále čtěte na SquashPage.net