aDSC_6658 aDSC_6658
aDSC_2407 aDSC_2407

Lucie Fialová - finalistka Colwyn Classic 2013

05.12.2013 13:54

Profesionální squashistka Lucie Fialová minulý týden dosáhla výborného výsledku, když se probojovala až do finále turnaje v severním Walesu, kde nakonec skončila druhá. Lucii dále čeká v nejbližších dnech účast na domácím mistrovském turnaji kategorie A v Praze na Haštali (v sobotu 7.12.) a těsně před vánočními svátky (20.-22.12.) se Lucka představí na mezinárodním turnaji doma - Prague Open 2013. Položili jsme české hráčce pár otázek v minirozhovoru.

Na turnaji ve Walesu jste společně s Olgou a Aničkou vytvořily silný český trojblok. Chystáte se společně tuto sezónu ještě někam?

Ani s jednou z holek nemám společný turnajový program, turnaje si plánuji se svým trenérem podle mých časových a finančních možností. Pokud se na turnaji potkáme, je to spíš náhodou.

Čím Tě ve Walesu zaskočila finálová soupeřka?

O Emily už dlouho vím, že je velice kvalitní hráčkou, má stabilně vynikající výsledky. Nemyslím si, že mne zaskočila, ve finále byla lepší hráčkou a já jsem byla velice spokojená s dosavadním průběhem turnaje, kdy jsem až do finále všechna utkání vyhrála 3-0.

Provedla jsi v nové sezóně nějaké zásadní změny v tréninku? Kdo je nyní tvůj trenér?

Mým osobním trenérem je David Tománek. V nové sezóně trénuji daleko méně než dřív a hlídám si více svoje zdraví.